LiveZilla Live Help
DIBLU PT.INSTALATII USOARE

Standard:BNK445
Categorie:FIXARE » Fixari pentru material termoizolant
Calitate:-
Acoperire:
Dimensiune:FI85
Disponibil:in stoc
UM:BUC
Pret:0,278 LEI
Comanda:  

  

Dimensiuni disponibileLungime (mm)Diametru cap (mm)Lungime activă (mm)
LINO85855075
LINO1051055095
LINO13513550125
LINO15515550145
LINO18518550175
LINO23523550225
LINO28528550275



Cum comand ONLINE?
Reprezentant Unic
Parteneri
Bechtel
CNADNR
Cfr
Aeroportul Cluj
FC Cfr 1907
MAPN