LiveZilla Live Help
DIBLU PT.INSTALATII USOARE

Szabvány:BNK445
Kategóriájú:Rögzítés technika » Szigetelő anyagok rögzitése
Minoség:-
Felület:
Méret:FI85
Készlet:raktáron
ME:BUC
Pret:0,3951 LEI
Order:  

  

Dimensiuni disponibileLungime (mm)Diametru cap (mm)Lungime activă (mm)
LINO85855075
LINO1051055095
LINO13513550125
LINO15515550145
LINO18518550175
LINO23523550225
LINO28528550275



Bechtel
CNADNR
Cfr
Aeroportul Cluj
FC Cfr 1907
MAPN